Kundenzeugenaussagen
Sunt foarte multumit de butoaile cumparate de la voi ! O sa revin si cu alta comanda !
Ion Popescu,
Am cumparat un butoi de 10 litri , butoiul arata bine , ! Cred ca o sa mai cumpar unul la toamna de 50 litri dar vreau sa fie la fel
Barbu Stefan,
Am primit comanda intr-un timp foarte scurt si au fost foarte frumos ambalate! Multumesc echipei pentru profesionalism!
Nicoleta Paun,
Am primit comanda astazi si toti colegii din birou au fost incantati! Modul de ambalare inedit, promptitudinea, cadoul...totul a fost perfect! Multumim ! Recomand cu incredere!
Adrian Georgian,
Am primit coletul,au ajuns în stare foarte buna deci totul a fost ok. Un singur amănunt.... Fiind prima comanda, am apreciat faptul ca au fost deja ambalate ca și cadou, dar din păcate nu le-am putut deschide pentru a le vizualiza și noi decât în momentul în care le-am oferit :D Motivul probabil il bănuiți.... Asa ca va rog sa primiți aceasta remarca ca pe o informație. Toate cele bune și succes în continuare cu respect,
Carstea Dumitru,
Am primit Minibarul luxury este dedicat cerintelor mele ! Va multumesc
Timea Kraft,